חנות פרחים

טיפים לבחירת פרחים לגינה

פרחים לגינה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

טיפים לבחירת פרחים לגינה

פרחים לגינה הם סימן ליופי ויש להם גם הרבה משמעות. הם חשובים לגינון מכיוון שהם מספקים צבע ומושכים צמחים אחרים המציעים מזון לחרקים. לפרחים יש גם משמעות רבה והם יכולים לסמל כל דבר כמו אהבה, חיים או מוות. הם גם סמל ליופי ואושר והם אחד הצמחים הפופולריים ביותר שאנו מגדלים בשל ערכם האסתטי.

ניתן לסווג פרחים לגינה לשני סוגים - חד-שנתיים ורב-שנתיים. שנתיים הם פרחים שיש לשתול מחדש מדי שנה בעוד שצמחים רב שנתיים יישארו באדמה במשך שנים רבות. סוג הפרח שתבחרו תלוי במקום בו אתה גרים, האקלים שלכם ומה שאתם רוצים להשיג עם הגינה שלכם.

סוגי פרחים לגינה וכיצד לבחור אותם

יש הרבה סוגים שונים של פרחים לגינה ויכול להיות קשה לדעת איזה סוג לבחור. אחד מסוגי הפרחים הפופולריים ביותר הוא ורדים. ורדים מגיעים במגוון רחב של צבעים, צורות וגדלים. הם זמינים גם בעונות שונות, בהתאם לסוג שלהם. ישנם למעלה מ-100 סוגים של פרחי גינה שתוכלו לבחור מהם. הפופולריים שבהם כוללים צבעונים, נרקיסים ולבנדר.

להלן מספר טיפים כיצד לבחור את סוג הפרח הטוב ביותר לגינה שלכם.

כדאי תמיד לשקול את הצבע, הריחות והעונתיות של הפרח בבחירתם לגינה שלנו. חלק מהפרחים זמינים רק בעונות מסוימות ולכן חשוב שנבחר את הפרחים שיהיו בעונה כשנצטרך אותם. אנחנו צריכים גם לקחת בחשבון אם אנחנו רוצים שלפרח שלנו יהיה ניחוח או לא, כי יש אנשים שאולי לא רוצים שהגינה שלהם תריח כמו פרחים כל היום.

חשוב גם לקחת בחשבון את כמות אור השמש שצמח זקוק לו, כי זה משתנה מצמח לצמח - צמחים מסוימים דורשים אור שמש עז בעוד שאחרים יכולים לגדול גם בתנאי תאורה נמוכים. יש גם את הנושא של כמה מים הצמח יזדקק גם בתנאים שונים.

תפריט נגישות אתר