חנות ספרים

ספרי התפתחות אישית - ספר חשוב והתעשר וספר מועדון ה 5 בבוקר

ספר חשוב והתעשר וספר מועדון ה 5 בבוקר

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ספרי התפתחות אישית הם סוג של ספרות הדנה במגוון נושאים מצמיחה אישית ועד לעזרה עצמית. הם נכתבים על ידי מחברים שחוו את הדברים שהם מדברים עליהם והיו שם, עשו את זה והם מביאים את נקודת מבטם על בעיות של רבים.

במאמר זה נסביר לכם קצת על מה הם ספרי התפתחות אישית, ולאחר מכן על שני ספרי התפתחות אישית מומלצים שהם חשוב והתעשר והספר מועדון ה 5 בבוקר. אך קודם נבין מה זה ספרי התפתחות אישית.

מה זה ספרי התפתחות אישית

ספרי התפתחות אישית הם דרך מצוינת לעזור לשפר את איכות חייך. הם יכולים לעזור לכם בדרכים רבות כגון שיפור מערכות היחסים, הקריירה והבריאות שלכם.

ספרי התפתחות אישית הופכים פופולריים יותר בשנים האחרונות מכיוון שאנשים רוצים ללמוד יותר על חייהם, לעבוד על הכישורים שלהם ולבנות מערכות יחסים טובות יותר.

ספרי התפתחות אישית לדוגמא:

הספר חשוב והתעשר

"בחן את מאה האנשים הראשונים שאתה פוגש, ושאל אותם מה הם רוצים מהחיים יותר מכל דבר אחר. 98% מהם לא יהיו מסוגלים להגיד לך. אם תלחץ עליהם להשיב, יאמרו כמה מהם 'ביטחון', רבים יאמרו 'כסף', מעטים יאמרו 'אושר', אבל אף אחד לא יוכל להגדיר מונחים אלו בדיוק, או להצביע על תכנית באמצעותה הוא מקווה להשיג רצונות אלה המובעים באופן מעורפל. האדם הנבון ביותר אינו יכול להצליח בצבירת כסף - ולא בשום משימה אחרת - ללא תכניות מעשיות וברות ביצוע."

זהו רק ציטוט מהספר חשוב והתעשר שנכתב על ידי נפוליון היל בשנת 1937, הספר מכיל כ313 עמודים.

אחד מספרי העזרה העצמית המוצלחים ביותר הוא חשוב והתעשר. הוא מלמד מיומנויות התפתחות אישית וביטחון פיננסי.

הספר צוטט והוזכר באלפי ספרים אחרים ומיוחסת להשפעה מהותית על חייהם של אנשים רבים ועל האופן שבו הם מנהלים את עסקיהם. הספר מכיל רעיונות שעזרו לאנשים כמו ביל גייטס לצבור את הונם, כמו ההבנה שמחשבה יוצרת מציאות ועקרון ההתמדה.

נפוליאון היל כתב את אחד הספרים המשפיעים ביותר שאנו מכירים והוא פופולרי במספר מפתיע של תחומים. זה שינה את מהלך חייו והקריירה שלו, וזה השפיע על אלה שקיבל השראה. מרוב הצלחת הספר אפילו הפיקו עליו סרט.

הספר מועדון ה 5 בבוקר

"השכמה בחמש בבוקר היא אם-כל-ההרגלים, והיא הנוהג שמשפר את כל ההרגלים האחרים. משטר השכמה זה הוא מותח-הגבולות האולטימטיבי שיהפוך אתכם למופת בלתי מנוצח של הזדמנויות. האופן שבו תתחילו את יומכם באמת יקבע את מידת הריכוז, האנרגיה, ההתלהבות והמצוינות שתביאו אליו. כל בוקר שמתחיל מוקדם הוא דף בסיפור שהופך למורשת שלכם. כל זריחה חדשה היא הזדמנות חדשה לתת דרור לגאונותכם, להוציא לחופשי את יכולותיכם ולשחק במגרש של ההישגים הגדולים. קחו שליטה על הבוקר שלכם. שדרגו את חייכם."

זהו רק ציטוט מתוך הספר מועדון ה 5 בבוקר שנכתב על ידי רובין שארמה בשנת 2018, והוא מכיל כ332 עמודים.

מועדון הבוקר החמישי הוא ספר המשתף בחוויותיו של המחבר כיצד שינה את חייו. זהו ספר התפתחות אישית המציע תובנות כיצד לחיות חיים מספקים ומוצלחים יותר.

מועדון הבוקר החמישי הוא קל לקריאה והמחבר אינו משתמש במילים מסובכות כדי לתאר את חוויותיו האישיות. הספר מתמקד במה שרוב האנשים נאבקים בו - מציאת משמעות ומטרה בחיים.

ספר זה מיועד לכל מי שרוצה למצוא את המשמעות שלו בחיים, רוצה לפתח את עצמו, או סתם רוצה להשיג את מטרותיו.

תפריט נגישות אתר