פרגולות והצללה

עיצוב פרגולות והצללה לבית שלכם

פרגולות והצללה לבית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

פרגולות והצללה לבית עשויות בדרך כלל מעץ או מתכת, עם עבודת סריג או עמודים בכל צד של הגג. ניתן לכסות את הגג בגפנים כדי להפוך אותו למושך יותר. עם זאת, הוא לא אמור לחסום את נוף השמים לאורחים שיושבים בשטח הגן שמתחתיו.

פרגולה היא חופה חיצונית שיש לה עמודים בכל ארבעת הצדדים. ניתן להשתמש בה כדי לספק הגנה מפני השמש או סתם כתוספת אסתטית לפטיו או למרפסת. מבנים אלה מגיעים בצורות ובגדלים שונים, אך הם עשויים בדרך כלל מעץ או מתכת. יש להם גם גילופים דקורטיביים על העמודים.

ישנם יתרונות רבים של פרגולות והצללה לבית - הצל משמגיע מהפרגולה יכול לסייע בהפחתת כמות החום הנכנסת לאזור שמתחתיה. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אלה שמתקשים לווסת את טמפרטורת הגוף שלהם, כגון אלה שחיים עם כאב כרוני. פרגולות והצללה לבית יכולות גם לספק הגנה מפני גשם וחשיפה לשמש במרפסות או בפטיו כאשר היא אינה מכוסה ברהיטים או צמחים.

סגנונות עיצוב פרגולות והצללה לבית הפופולריות ביותר כיום

סגנונות עיצוב פרגולות והצללה לבית הפופולריות ביותר הן:

  • פרגולות מסגרת - אלו מיוצרות עם מסגרת שעשויה מעץ, מתכת או ויניל. כשהם מכוסים בגפנים, יש להם מראה כפרי יפהפה.
  • פרגולות מקושתות - אלו מעוצבות בצורה מקושתת ועשויות להיות עשויות מעץ או ויניל. אלה נראים בדרך כלל בבתים בסגנון ים תיכוני ומשדרים תחושה אוורירית.
  • מבני צל בחצר האחורית - מבנים אלו מספקים צל אך לא בהכרח הגנה מפני גשם כפי שעושות פרגולות. הם יכולים לנוע בין מטריות פטיו פשוטות שאתם מוצאים בחנות לחומרי בניין המקומית שלכם למבנים מורכבים הדומים לאוהלים שהותאמו לצרכים שלכם על ידי מעצב מקצועי.

תפריט נגישות אתר